Home » REGULAMIN

REGULAMIN

Warunki rezerwacji

WARUNKI ZAKUPU BILETÓW

ETAPY REZERWACJI

1. WYPEŁNIENIE FORMULARZA – Wypełnienie formularza rezerwacyjnego na naszej stronie internetowej.

2. WYBRANIE REZERWACJA lub KALKULACJA – Wybranie opcji rezerwacja lub kalkulacja. Rezerwację należy wybrać w przypadku gdy znają Państwo cenę, kalkulację gdy jej Państwo nie znają (wysyłana jest wtedy kalkulacja na podany adres e-mail w najtańszej możliwej cenie). Przy wybraniu opcji rezerwacja należy w kroku 3 podac cenę którą Państwo mieli kalkulowaną. W przypadku kalkulacji na e-mail dostaną Państwo kalkulację z ceną rodzajem oferty i link do kontynuacji rezerwacji.

3. DOKONANIE REZERWACJI ORAZ PŁATNOŚCI – po wyplenieniu formularza zostaną Państwo poproszeni o sprawdzenie poprawności danych i akceptację warunków. Po zaakceptowaniu warunków rezerwacja można finalizować rezerwacje. Po procesie rezerwacji, w zależności od armatora pojawi się Państwu strona z możliwością zapłaty on-line lub dane do dokonania przelewu na nasze konto.

4. PO DOKONANIU WPŁATY – dostaną Państwo na e-mail potwierdzenie rezerwacji oraz bilet, który uprawnia do wejścia na prom.
UWAGA – rezerwacja zostanie założona po dokonaniu wpłaty kartą kredytową (Visa, Master Card) lub przelewem przez system płatności dotpay. Możliwy jest również tradycyjny przelew, wówczas jednak potwierdzenie i bilet otrzymają Państwo po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku braku miejsc lub zmiany ceny, bądź innych czynników losowym, które spowodują że rejs sie nie odbędzie całość kwoty zostanie zwrócona.
UWAGA – rezerwacje można dokonywać codziennie 24/h 7, w przypadku systemu dla Skandlines, cały proces jest automatyczny i potwierdzenia otrzymają Państwo natychmiast, w przypadku pozostałych linii potwierdzenia wysyłamy od godziny 10-18 z wyjątkiem niedziel.
UWAGA – zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia rezerwacji i skierowanie Klienta do jednego z agentów.

WARUNKI ARMATORÓW

Każdy Armator posiada odrębne warunki zaokrętowania, anulacji biletu, koszty zmiany i inne. Przed zakupieniem biletu na danej trasie bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi warunkami rezerwacji danego armatora. Poniżej można pobrać pliki z warunkami.